Puidu tuletõke

Merti Tootmine OÜ kasutab toodete tulepüsivuse tagamiseks innovatiivset toodet l toimeainetel põhinevat tuletõkkepeitsi MP FR Texterior, mis omab kõrgeimat võimalikku B-s1,d0 klassi ning on samas ohutu tervisele ja keskkonnale.

Tuletõkkepeits MP FR Texterior

OÜ MulftiPro System toodetud vesialuseline tuletõkkepeits MP FR Texterior on maailmas ainulaadne kolm-ühes toode, mis annab puidule nii kõrgeima, B-s1,d0 klassi tulepüsivuse, kauni dekoratiivse välimuse kui ka kaitse niiskusest põhjustatud riskide (hallitus, mädanemine, seened jms.) eest.

MP FR Texteriorile on sertifikaadi väljastanud Inspecta Estonia ning see kehtib kogu Euroopa Liidus.

MP FR Texterior ei on ohutu nii inimesele kui keskkonnale. See ei sisalda sisalda toksilisi, kantserogeenseid või muul moel ohtlikke koostisosi, mistõttu sobib kasutamiseks nii elu- kui ühiskondlikes ruumides, aga samuti välitingimustes.

Läikiva lõppviimistluse saamiseks MP FR Texterioriga töödeldud tooteid lakkida. Sobivate lakkide kohta annavad nõu Merti Tootmine OÜ spetsialistid.

Eelised

MP FR Texterior on suurepäraste katvate omadustega kvaliteetpeits, mis eristub konkurentide toodetest järgmiselt:

- Nii tuletõket kui dekoratiivset välimust vajavad tooted saavad töödeldud ühe materjali ja ühe protsessiga. Eraldi tavalist tuletõket ja tavapeitsi kasutades tuleks sooritada vähemalt kaks, välitingimustes kolm tööoperatsiooni ja seda mitme erineva materjaliga;

- Tuletõkkepeitsi kasutamine annab ka ajalise võidu, sest tavapeitsi ja tuletõket eraldi kasutades peaks erinevate töötlemisprotsesside vahel pidama vähemalt 24 h pausi, et esimene töötlus ära kuivaks. Seoses sellega saame pakkuda toodetele kiireid tarneaegu.

- UV-kaitse ja ilmastikukindlus – kui teiste peitsidega viimistletud tooted hakkavad ka sisetingimustes otsese päikesevalguse toimel juba mõne nädalaga erksust kaotama, siis MP FR Texterioriga viimistletud toode säilitab värvierksuse pikkade aastate jooksul.

- MP FR Texterioriga töödeldud tooted ei anna värvi ja seda võib ka niiske lapi või voolava veega puhastada, samas kui teised sarnased tooted määrivad pelgalt vastu puutudes.

- Ükski teine tuletõkkepeits ei oma kõrgeima, B-s1,d0 klassi sertifikaati.