Innovaatilised täispuidust ripplaed

 ripplaed linear

 ripplaed Cube

ripplaed Baffle

Linear ripplaed sobivad tänu oma efektsele ja naturaalsele välimusele kasutamiseks enamustes siseruumides.

Tänu headele tulepüsivus- ja akustilistele omadustele saab neid kasutada ka kõikvõimalikes ühiskondlikes ruumides. Linear toodetega on võimalik ehitada nii täiesti kinniseid (kommunikatsioone varjavaid) lahendusi kui ka visuaalselt efektseid osaliselt kaetud lagesid!

Cube tooted sobivad hästi eelkõige kasutamiseks baaridesse, restoranidesse ja kaubanduskeskustesse.Cube tooted ei ole mõeldud kommunikatsioonide täielikuks varjamiseks, pigem tekitavad ühtse lae pinna ja tagavad lae taha jäävatele kommunikatsioonidele hea juurdepääsu. Baffle tooted on mõeldud olemasolevale laele/seinale visuaalse efekti andmiseks nn „saarekeste“ lisamisena.Baffle tooted ei vaja paigalduseks karkassi, sellest tulenevalt on sisekujundajate ja arhitektide võimalused Baffle toodetega ruume kujundada lõputud.
Nende omapärase kuju ning lõputu värvivalikuga on võimalik ruumis tekitada terviklik süsteem.
Linear tooted jagunevad omakorda kolmeks alatooteks: Linead D1, Linear D2 ja Linear D3. Cube tooted jagunevad kaheks alatooteks milledel omakorda on palju erinevaid liistu- ja silma suuruseid. Baffle tooted jagunevad Baffle 20, -50, Curved Baffle 20, -50
VAATA LÄHEMALT > VAATA LÄHEMALT > VAATA LÄHEMALT >